ОСТАННІ НОВИНИ

Рух автобусів через площу Святого Юра нарешті відновлено

|

Сьогодні після обіду автобуси №2а, 33 та 38 поїдуть за своїми звичними маршрутами – через площу Святого Юра до Університету. Планується, що тролейбуси курсуватимуть до Університету вже у січні наступного року.

5

Нагадаємо, що проїзд через площу Святого Юра буде дозволений виключно для громадського транспорту.

«Зараз «Львівавтодор» встановлює там необхідні дорожні знаки і вже після обіду автобуси поїдуть за своїми звичними маршрутами до університету», – розповів начальник управління транспорту та зв’язку ЛМР Віктор Щир.

Реклама партнерів

Водночас, за інформацією директора ЛКП «Львівавтодор» Олега Берези, сьогодні ремонтники приступили до влаштування опор для контактної мережі.

«Розпочинають земляні роботи, на рух автобусів вони не впливатимуть. Підрядник закупив опори у необхідній кількості. У січні рух тролейбусів через площу Святого Юра буде відновлено», – пообіцяв Олег Береза.

Як повідомляв Львівський портал, реконструкція площі Святого Юра увійшла до ТОПу найважливіших подій Львова 2015 року.

Реконструкція площі Святого Юра хоч і відбулась досить швидко, втім неодноразово навколо неї закручувались скандали та конфлікти. Зокрема, найбільше протистояння тривало між чинною владою міста та УГКЦ: мерія затягувала реконструкцію площі, змінювала плани тощо. Врешті площу таки реконструювали і встановили там пам’ятник владиці Андрію Шептицькому.

Після встановлення пам’ятника розпочались конфлікти через сквер біля площі та через транспортну розв’язку.

 

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...