ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині зведуть потужну вітроелектростанцію за 75 мільйонів євро

|

Кабінет Міністрів України надав згоду на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва у Дрогобицькому районі вітрової електростанції потужністю 50 МВт. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

vitro111

“Проект передбачає встановлення 23 вітряків, які вироблятимуть “зелену” енергію. Вони будуть розташовані на 23 ділянках гірської місцевості. Одна вітрова турбіна розташовується на земельні ділянці площею 0,24 га. На цей час уже є погодження від 6 сільських рад та двох лісгоспів на встановлення цих об’єктів”, – зазначила заступник голови Львівської ОДА Ірина Гримак.

За її словами, термін оренди земельних ділянок становитиме 35 років.

“Попередня вартість проекту становить 75 мільйонів євро. Інвестор – ТзОВ “Дрогобич Енерджі”, засновниками якого є французькі компанії. Термін окупності проекту становить 8-9 років. Розпочати будівництво вітрової електростанції компанія планує у 2017 році. Тобто впродовж 2016 року ми маємо завершити процес землевідведення та проектування”, – додала вона.

Нагадаємо, 19 лютого 2015 року відбулось офіційне відкриття першої черги вітроелектростанці “Старий Самбір-1” у Старосамбірському районі. Проект реалізований спільно з Європейським Банком Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) та фондом чистих технологій Світового Банку (СБ), підрядником виступило ТОВ “Еко-Оптіма”.

Фото: moesonce.com

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...