ОСТАННІ НОВИНИ

Садовий покриває бездіяння АТП №1?

|

«Керівництво ЛК АТП №1 повинно бути змінено, а щодо його керівника Михайла Сидоровича потрібно провести перевірку його діяльності на цій посаді». Із такими гаслами пройшли уже два пленарних засідання новообраної сесії Львівської міської ради. Мер міста Львова і надалі захищає керівника свого комунального підприємства й наголошує, що саме на основі АТП№1 потрібно створити, за прикладом столиці, єдиного комунального перевізника міста. Мотивує мер такі прагнення  якнайкраще, проте не усе так просто. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ГО «За якісний транспорт».

85

Безгосподарність АТП Садового

Про «гріхи» на АТП №1 говорили і депутати попередньо скликання, які викрили аферу із закупівлею пального на підприємства. Говорили і про недотримання графіків руху, ба більше: навіть про фактичну відмову від обслуговування кількох маршрутів, де уже давно не курсує жодного автобуса, проте результатів так і не має.

Реклама партнерів

Новим поштовхом для усунення Михайла Сидоровича із посади стала інформація про травмування жінки. Це сталось 17 грудня. Водій при цьому навіть не зупинився, щоб допомогти пенсіонерці. У цей день відбувалась сесія Львівської міськради, тож депутат Андрій Карбовник закликав Садового викликати на сесію Михайла Сидоровича для дачі пояснень щодо цього випадку.

Спочатку мер навіть не повірив у цю інформацію. «Звідки у вас така інформація?», – заявив він на сесій й доручив своїм підлеглим надати йому більш коректні дані. Проте слова депутата підтвердились, а заступник пана Сидоровича одразу поїхав до потерпілої у лікарню «залагоджувати вину».

«Що справді він навіть не зупинився?», – сказав Садовий у мікрофон на сесії, коли йому доповіли підлеглі про цей випадок. Вже під завершення пленарного засідання депутати знову згадали Садовому про бажання заслухати керівника комунального підприємства, проте Садовий наголосив, що після проведення службового розслідування він надасть усю необхідну інформацію на наступному пленарному засіданні.

Як розповів директор ЛК АТП №1 Михайло Сидорович, на зупинці громадського транспорту на вулиці Тракт Глинянський при посадці в автобус №29 між пасажирами сталася штовханина, під час якої жінка впала та травмувалася.

«Зі слів водія, жінка впала та травмувалася на зупинці громадського транспорту, в салон автобусу вона не заходила. Зараз мій заступник поїхав у лікарню до постраждалої», – зазначив Михайло Сидорович», – йшлось у повідомленні піар-служби міста.

Депутати вимагають відставки керівника АТП №1

Відтак на основі цього інциденту, 24 грудня на сесійному засіданні депутати знову підняли питання про відставку керівника комунального АТП Михайла Сидоровича.  Депутати закликали відправити Сидоровича у відставку негайно.

Міські обранці нагадують, що ще в 2013 році тимчасова депутатська контрольна комісія, яка перевіряла діяльність комунального підприємства, констатувала низку порушень в роботі АТП №1, серед яких: обіг необлікованої готівки, порушення в договорах оренди з підприємцями, відмивання коштів на рекламі.

Також закупівля пального за завищеними цінами, махінації з вживаними автобусами, безпідставні щомісячні технічні консультації на 450 тис. грн, та зловживанням службовим становищем керівництвом підприємства.

«На минулому пленарному засіданні міський голова дав обіцянку публічно розібратися із усіма обставинами дорожньо-транспортної пригоди на вулиці Тракт Глинянський. Проте, до сьогодні жодних заходів для вирішення цієї проблеми вжито не було, а технічний стан автобусів та кваліфікація водіїв на маршрутах АТП № 1 і далі несуть реальну загрозу життю та здоров’ю для пасажирів. Комунальне підприємство АТП № 1 перетворюється на невід’ємну складову партійного кооперативу «Самопомочі», де Андрій Садовий очевидно покриває будь-які порушення та бездіяльність свої підлеглих.

З огляду на це ми вимагаємо негайного звільнення із займаної посади директора ЛКП «АТП №1» Михайла Сидоровича, публічного розслідування інциденту на вул. Тракт Глинянський щодо факту травматизму львів’янки на автобусному маршруті № 29 та притягнення до відповідальності тих осіб, з вини яких спричинено шкоду здоров’ю мешканки міста.

Зважаючи на те, що директор комунального підприємства АТП №1 Михайло Сидорович є депутатом Львівської обласної ради від фракції «Самопоміч» та батьком депутата Верховної Ради України від «Самопомочі» Руслана Сидоровича, ми звертаємо особливу увагу міського голови Андрія Садового на необхідності не покривати своїх однопартійців. Депутатський мандат від «Самопомочі не може бути індулігенцією для здійснення корупційних дій та безгосподарності», – зазначалось у зверненні.

Проте сам мер Андрій Садовий, схоже, і надалі не хоче бачити проблем на комунальному підприємстві. Під час сесії міської ради він заявив, що наступного року для комунального перевізника 100 нових автобусів. «Електрон» дасть найкращі ціни і автобуси», – заявив мер Львова.

Щоправда, реагуючи на тиск депутатів, Садовий заявив, що «ще до кінця року на підприємстві буде новий подих і нове дихання». «Ми будемо підсилювати підприємство», – сказав Садовий.

Чи означає це відставку Сидоровича – побачимо. Можливо, він, як і Павлів, раптом напише заяву на звільнення за власним бажанням.

Також Садовий заявив, що автобусний маршрут №29 не належить АТП-1, хоча ця інформація не відповідає дійсності.

“Автобусний маршрут №29, з яким нещодавно ми мали неприємну ситуацію із пасажиркою, яка травмувалася на зупинці цього маршруту, не належить АТП-1. На цьому маршруті взагалі працює орендатор. Тому, я пропонував би взагалі забрати у такого перевізника ліцензію. Такі речі із травмами пасажирів взагалі є неприпустимими”, – сказав Андрій Садовий.

Проте у договорах із перевізниками чітко вказано, що на цьому маршруті працює саме комунальне підприємство міської ради.

Фото: Львівський портал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.