ОСТАННІ НОВИНИ

На Сихові встановили станції для прибирання за собаками

|

Активісти молодіжного «Lviv Young Project» встановили 40 екостанцій з пакетами для прибирання за собаками у Сихівському районі. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

станції

Загальна сума інвестицій, зроблених брендом на втілення проекту, склала 135 436 грн. Реалізатор проекту – Українська Біржа Благодійності.

Згідно з проектом «Встановлення спеціальних станцій для прибирання за собаками у Львові», паркові зони та вулиці міста обладнані спеціальними станціями-смітниками, які містять бокс із пакетами для прибирання за тваринами, інструкцію щодо їх використання і контейнер для сміття. Окрім свого функціонального призначення, станції також покликані компенсувати нестачу смітників у певних локаціях. До кожної станції в рамках еко-проекту придбано піврічний запас біопакетів (250 тисяч), а також великі смітникові пакети для зручності комунальних працівників. Важливо, що ці новітні біопакети розкладаються на вуглекислий газ та воду протягом 3 років.

Реклама партнерів

Оскільки у Львові наразі немає єдиної реєстраційної бази домашніх тварин і, відповідно, немає точних даних, яка саме кількість тварин проживає на Сихові, було складно розрахувати, яка кількість пакетів буде достатньою, приміром, на піврічний період. Тому було визнано недоцільним розпорошувати 40 станцій по всьому Львову, натомість, обрано один район для визначення витрат біопакетів, а також для загального відстеження ефективності запровадження таких станцій у місті. Локації встановлення станцій на Сихові визначалися, відповідно до опитування мешканців Львова, проведеного влітку 2015 року. Як власники собак, так й інші городяни могли повідомити організаторам проекту про «гарячі точки» по всьому Львову, де найнеобхідніше встановлення таких станцій.

Наразі забір сміття зі станцій, разом зі сміттям зі звичайних смітників, здійснюють працівники львівських комунальних підприємств, на території яких вони встановлені, та їх підрядні організації. Обслуговування станцій не потребує додаткових робочих одиниць, а їх встановлення суттєво розвантажує працівників ЛКП, оскільки прибрати сміття з урни легше, аніж прибирати фекалії з газонів і тротуарів.

Нагадаємо, що на сесії Львівської міської ради депутати підтримали ініціативу про встановлення на Сихові спеціальних станцій для прибирання за чотирилапими.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...