ОСТАННІ НОВИНИ

«Іронію долі» ніхто не забороняє

|

Держкіно не відкликало прокатні посвідчення кінострічки «Іронії долі» та ряду традиційно- новорічних фільмів радянської епохи. Про це Львівському порталу повідомили у Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення.

67

Питання виконання вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту інформаційного телерадіопростору України» обговорили на спільній нараді, що відбулася сьогодні в Національній раді за участі представників Міністерства культури, Держкіно та індустрії.

Зазначений закон, як відомо, визначає додаткові повноваження таких органів, як Державне агентство України з питань кіно, Міністерство культури України і Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення.

Реклама партнерів

Учасники зустрічі розглядали питання показу фільмів радянської епохи на телебаченні.

Оскільки відповідальність за виконання норм закону лежить на цих трьох державних структурах, то кожна з них повинна діяти лише на законних підставах, керуючись офіційними документами.

Зокрема Національна рада, здійснюючи моніторинг телеканалів, братиме до уваги наявність державного посвідчення на право демонстрування фільмів. Дозволи на право демонстрування фільмів надає Держкіно, керуючись рішеннями своєї експертної комісії, яка  аналізує фільми і серіали щодо їх відповідності вимогам законів України. Національна рада вживатиме відповідних заходів у тому разі, коли таких посвідчень у фільмів чи серіалів не буде.

Стосовно осіб, які становлять загрозу національній безпеці України, регулятор керуватиметься тільки офіційно отриманими від Міністерства культури України документами.

У відомстві наголошують, що прокатні посвідчення більшості фільмів, про трансляцію яких у Новорічні свята останнім часом говорили ЗМІ, Держкіно не відкликало.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.