ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові відкрили новий автовокзал «Двірцевий»

|

Сьогодні, 25 грудня, у Львові відкрили новозбудований автовокзал «Двірцевий». Він розташований біля головного залізничного вокзалу, передає кореспондент Львівського порталу.

двірцевий

Потужності автовокзалу розраховані на здійснення до 500 відправлень  автобусів щоденно. При будівництві збережено старовинний архітектурний стиль площі Двірцевої, автовокзал гармонійно поєднується з будівлею головного залізничного вокзалу.

«Цей автовокзал відіграє важливу стратегічну роль, адже все в одному місці. Пасажири, які прибувають на головний залізничний вокзал Львова з усієї України, а також з-за кордону, мають можливість комфортно скористатися послугами новозбудованого автовокзалу для доїзду як у курортні міста Львівщини, так і в інші області  Західної України, автобусами ж міжнародних маршрутів до Польщі, Чехії та Молдови», – розповів засновник корпорації «DUMA», голова правління-президент Львівської обласної організації роботодавців транспорту Ігор Дума.

За його словами, будівництво тривало 8 місяців. Вартість робіт становить близько 9 мільйонів гривень. Це приватні гроші корпорації «DUMA». Автовокзал «Двірцевий» має усі умови для комфортного і якісного обслуговування пасажирів. Львів’яни та гості міста можуть  скористатися зручним залом очікування, а також  безкоштовним доступом до Інтернету.

На автовокзалі вже діють мобільні каси,  усі бажаючі мають змогу придбати квитки безпосередньо в салоні автобуса.

Як розповів Ігор Дума,  у найближчих планах – реконструкція автовокзалу на вулиці Стрийській.

Фото: lv.20minut.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...