ОСТАННІ НОВИНИ

На хабарах затримали чотирьох працівників поліції

|

Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою затримали на Рівненщині на хабарах трьох працівників районних відділів дорожньої поліції, а також слідчого райвідділу поліції. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі СБ України.

59

Двох поліцейських дорожньої поліції правоохоронці затримали у службовому автомобілі під час отримання 1500 гривень. Гроші вони вимагали від водія за повернення автомобіля та не складання протоколу про вчинення адміністративного правопорушення.

Ще один працівник дорожньої поліції отримав хабар у тисячу гривень отримав через посередника. У таку суму капітан «оцінив» повернення вилученого водійського посвідчення. Співробітники спецслужби затримали офіцера разом зі спільником у службовому автомобілі.

Реклама партнерів

Також у обласному центрі на зупинці громадського транспорту співробітники СБ України, також «взяли» слідчого Рівненського райвідділу поліції під час отримання двох тисяч гривень. Старший лейтенант поліції вимагав цю суму з фігуранта кримінального провадження за перекваліфікацію та закриття кримінального провадження.

За всіма фактами відкрито кримінальні провадження.

Тривають оперативно-слідчі дії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.