ОСТАННІ НОВИНИ

Львівський притулок «Милосердя» - в епіцентрі конфлікту. Чи вийде порозумітись?

|

У Львові точиться конфлікт навколо притулку «Милосердя»: волонтерів  ініціативи «Маю право на Милосердя» не впустили на території учора, 14 грудня, передає кореспондент Львівського порталу.

милосердя

За даними ініціативи, яку очолює відомий львівський активіст Орест Залипський, волонтери мала намір на власні очі побачити, які на наразі умови у притулку.

«Проте Наталя Кузнєцова, директор притулку, та Марина Сай, її подруга, яка також задіяна тут, нікого з активістів та волонтерів не впустили через свої особисті амбіції. Марина Сай спровокувала конфлікт, намагаючись вибити телефон з рук одного з активістів», – йдеться у повідомленні.

Перепалка закінчилась тим, що активістів на територію не впустили. Дуже швидко в мережі з’явилося відео журналістів, де видно, що сварка набула «гарячості».

Як повідомила  Львівському порталу директор «Милосердя» Наталія Кузнєцова, на територію притулку активістів не впустили, бо вони приїхали без попереджень у той час, коли на території гуляли собаки.

«У нас є конкретні години прийому у притулку. І коли люди приїжджають  без попередження у той момент, коли іде робочий процес, коли на території гуляють собаки, коли вариться їжа,  -це неправильно. Взагалі-то це шкодить тваринам, бо вони нервують і запустити людей у притулок, щоб їх забруднили  або  щоб їм порвали штани, – не можна. Розумієте, в жоден притулок не впускають відвідувачів постійно: там живуть тварини, і у них є свій певний режим. Цього  треба притримуватися, це не лише у на така система», – розповіла Наталія Кузнєцова.

милосердя1

За її словами, сьогодні, 15 грудня, один із активістів Орест Залипський погодився публічно принести вибачення за дії активістів, а саме за образи, які звучали у сторону «Милосердя» та безпосередньо до самої Наталії Кузнєцової. Таким чином, у поліцію притулок не звертається.

«Мені дзвонив Орест Залипський, ми обговорили цю ситуацію і чекаємо від нього публічних вибачень щодо образ. Він на це погодився. І ще, якщо все це відбудеться, ми домовились, що  на вихідних влаштуємо «суботник». Волонтери зайдуть у притулок (не більше 4-5 людей, згідно з правилами притулку), і ми будемо лише «за». У цьому зацікавлені усі, у першу чергу – тварини», – додала пані Наталія.

Також вона наголосила, що активісти у притулок прийдуть не лише подивитися на стан тварин,  також, щоб допомогти з деякими ремонтними роботами.

 

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...