ОСТАННІ НОВИНИ

Три мери Львівщини отримали від Тимошенко партійні нагороди

|

Сьогодні, 12 грудня, у Києві пройшов Урочистий з’їзд депутатів місцевих рад партії ВО «Батьківщина», на якому Юлія Тимошенко нагородила особливими відзнаками кращих представників органів місцевого самоврядування партії. Про це з місця подій передає кореспондент Львівського порталу.

11

Заслуженими нагородами лідер ВО «Батьківщина» нагородила тих партійців, що стали головами міст, селищ та сіл України, керівників кращих округів та обласних центрів, переможців виборів обласних партійних організацій, тощо.

14

Реклама партнерів

Варто зазначити, що відзнаки отримали і 3 мери міст Львівщини, а саме міський голова Буська Ростислав Сліпець, Стебника – Петро Старосольський та Нового Калинова – Богдан Юзвяк.

«Я обраний на посаду Буського міського голови вже друге і, думаю, що це стало основною перевагою отримання цієї нагороди. На цих виборах я перевершив свій результат, який був у 2010 році. Цьогоріч я набрав 70% голосів. На мені лежить велика відповідальність перед виборцями та перед партією, яка делегувала мене на цю посаду. Тим паче – після отримання цієї почесної партійної відзнаки», – сказав Ростислав Сліпець.

Фото: Олег Огородник

Коментарі

  1. Ось це правильна ідея. Виконуєш поставлені перед тобою цілі, маєш винагороду. А тягнеш партію вниз – прощавайте…. Не потрібно тримати біля себе не компетентних людей (братів, сватів, кумів), як в більшості партій.

  2. Захоплююсь цією жінкою!!! Це ж потрібно мати таку наснагу і великий розум, що вже роками керувати такою партією і завжди тримати її на найвищому рівні!!

  3. Я зовсім не здивований, що “Батьківщина” має такий хороший рейтинг. Завжди в цій партії були розумні, цілеспрямовані люди, які працюють на благо нашої країни. Якби кожна партія була такою, наша країна не була б в такій …….

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...