ОСТАННІ НОВИНИ

Тимошенко закликала депутатів місцевих рад від «Батьківщини» братися до роботи

|

Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко відзначила значний прогрес партії на цих місцевих виборах і закликала однопартійців негайно братися до роботи. Про це вона сказала сьогодні, 12 грудня, у Києві на Урочистому з’їзді депутатів місцевих рад партії. Про це з місця подій повідомляє кореспондент Львівського порталу.

10

«В цей час високопосадовці «перекачують» до своїх рахунків бюджетні кошти, відбирають у людей останнє, «любі друзі» роздають «любим друзям» украдену землю. І таке стається від «бугра» і до столиці. Досить нам всім на це поблажливо дивитись. Я вимагаю від нашої команди, що працює по всій країні, повстати і зупинити цей хаос і корупцію заради майбутнього нашої нації», – сказала Тимошенко.

Лідер партії доповіла, що «Батьківщина» – єдина з усіх парламентських партій, що покращила свої результати. Перш за все це помітно по кількості мерів міст, голів сіл і селищ у всій державі, а це 33 особи. Також на другому місці після представників правлячої партії є керівники сільських, селищних, міських та обласних рад. Представники ВО «Батьківщина» є у всіх 23 областях країни та у Києві і в цьому, на думку Тимошенко, велика перевага.

Реклама партнерів

12

Шанс, який дали «Батьківщині», потрібно втримати і не допустити провалу минулих років, вважає лідер партії.

«У 2006 році, коли почались робочі будні, в більшості рад для частини наших громад ця перемога перетворилась на поразку. Нові депутати не витримали. Сьогодні ми отримали масштабну відповідальність перед українцями. Тому нам треба негайно братися за роботу», – закликала однопартійців Юлія Тимошенко.

Фото: Олег Огородник

Коментарі

  1. От скажіть мені, чому всі наші політики не мають такої наснаги як вана? Так виглядає, що в нашій державі (на політичному рівні) працює тільки одна Тимошенко.

  2. Її вже давно потрібно було обрати президентом, тоді б наша країна була на зовсім іншому рівні і можливо б не було того конфлікту на сході країни.

  3. Тимошенко, це просто неймовірна жінка!!! Працює не покладаючи рук, завжди знаходить вихід з ситуації і завжди має нові ідеї, щодо покращення роботи партії і процвітання країни!!! Наснаги їй і успіху!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...