ОСТАННІ НОВИНИ

Терористи готують провокацію із атакою танками?

|

Ситуація в зоні проведення АТО залишається складною. Зберігається висока інтенсивність вогневого впливу на сили АТО, у т.ч. із застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння. Про це львівському порталу повідомили у прес-службі Головного управління розвідки МВС.

Представникам Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ надана інформація про наявність у районі Алчевська, Первомайська, Донецька танків, РСЗВ та артилерійських систем калібром понад 100-мм (САУ).

Відповідно до вказівок командування ЗС РФ, передові підрозділи 1 АК застосовують тактику підриву старих місць розривів мін і снарядів, що представляється Місії ОБСЄ як доказова база порушення силами АТО Мінських домовленостей. При цьому, зазначене використовується для обґрунтування обстрілів українських позицій як вогню у відповідь.

Основні зусилля противника зосереджені на:

Реклама партнерів

ротації/посиленні підрозділів першого ешелону 1 та 2 АК на Новоайдарському, Сєвєродонецькому, Слов’янському, Донецькому та Волноваському напрямках;

вдосконаленні інженерного обладнання переднього краю оборони підрозділів 1 і 2 АК на Слов’янському та Волноваському напрямках;

підтриманні угруповання російських окупаційних військ у готовності до негайного задіяння;

перевірці з’єднань та частин 1 АК до виконання завдань за призначенням;

доукомплектуванні з’єднань і частин 1 та 2 АК, нарощуванні їх логістичного забезпечення;

веденні розвідки сил АТО з використанням ДРГ, БПЛА та літака-розвідника ЗС РФ;

підвищенні боєздатності з’єднань та частин 1 і 2 АК.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...