ОСТАННІ НОВИНИ

Львів’яни обіцяють одіозній Монтян «теплий» прийом

|

Координатор ГО «Економічний бойкот ний рух» Олег Радик анонсував приїзд до Львова одіозного адвоката Тетяни Монтян, а також можливу акцію протесту в з’язку з її візитом. Про це він повідомив у коментарі Львівському порталу.

6

За його словами, до Львова скандальна антиукраїнська адвокат Тетяна Монтян має прибути 12 грудня. У готелі «NOTA BENE» (вулиця Поліщука 78А) відбудеться семінар за її участі. Час проведення – з 11.00 до 17.15.

Як пояснив Олег Радик, про це йому стало відомо від працівників готельного бізнесу.

«Її приїзд сюди є провокацією. Вона є адвокатом Коцаби, не раз висловлювалася проти Майдану, демонструвала своє бачення України як «хунти», мала зустрічі у «ДНР»… Тобто, такій не місце у Львові», – обурився він.

«Не уявляю, що за таке неподобство хтось хоче платити 760 гривень? (вартість семінару -ред.) Тому нас дуже цікавить, хто саме туди прийде. Подивимося, хто поділяє ідеї Тетяни Монтян…», – наголосив активіст.

Водночас Олег Радик додав, що її прибуття до Львова швидше за все зустрінуть бойкотами: «Мабуть, «Економічний бойкотний рух» проведе якусь акцію протесту…Або ж просто облиємо чимось цю каракатицю».

Також він висловив сподівання, що до акції «Бойкотного руху» також підключаться воїни АТО.

Загрузка...
Загрузка...

Коментарі

  1. Хто такий Радик, щоби визначати кому приїздити до Львова а кому -ні? Якщо людина має інший погляд на події в країні ніж п. Радик і офіційна пропаганда по олігархічним телеканалам, ніхто не в праві забороняти їй висловлювати свою думку- саме це є однією з європейських цінностей. Нетерпимість до іншої точки зору – спадщина тоталітаризму і шлях до диктатури, що ми вже проходили в СРСР. І де є критерії одіозності? Якщо Монтян порушила закон – доведіть це законним шляхом в суді, якщо ні – не бризкайте слиною і не безчинствуйте, а спробуйте довести її неправоту своїми аргументами в дискусії і подивимся скільки людей захочуть слухати вас за 760грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...