«Динамо» подолало груповий етап Ліги чемпіонів

|

Учора, 9 грудня, київське «Динамо» обіграло «Маккабі» з рахунком 1-0, що забезпечило підопічним Реброва вихід у плей-офф Ліги чемпіонів вперше за 16 років, передає кореспондент Львівського порталу.

Garmash

Від початку матчу кияни одразу взяли гру під контроль. Відсутність вболівальників не завадила мотивації наших хлопців, тому голкіпер ізраїльтян доволі часто мусив вступати у гру.

Перший гол у матчі забив Денис Гармаш, проте лайнсмен підняв прапорець – офсайд.

На 15-ій хвилині сталася прикра ситуація – травмувався лідер «Динамо» Андрій Ярмоленко. Проте саме після штрафного, який заробив Андрій. Сергій Рибалка навісив, Бен Хаїм зрізав м’яч у свої ворота, воротар парирував, а на добиванні першим виявився наш Денис Гармаш. Протягом матчу «Динамо» створило низку моментів, реалізувати які не вдалось. Що ж до «Маккабі», то ізраїльтяни відповідали контратаками, які заледве переростали у напівмоменти.

Впевнена перемога забезпечила футболістам не лише місце у плей-офф Ліги чемпіонів, а й гарний настрій перед зимовою перервою.