ОСТАННІ НОВИНИ

Новояворівська районна лікарня отримає додаткові апарати «штучної нирки»

|

У Новояворівській районній лікарні планують встановити додаткові апарати “штучної нирки”. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

eea9bc57

Хворі на ниркову недостатність у четвер біля стін Львівської ОДА  протестували проти фірми “Б. Браун Медікал Україна”, що встановила своє обладнання з гемодіалізу у Новояворівській районній лікарні. Зокрема, вимагали демонтувати систему хімводоочистки даної компанії, яка, на їхню думку, є неякісною і замінити її на  систему “Фрезеніус Медикал Кер Україна”.

“Я вкотре наголошую, що на Львівщині не буде монополіста на ринку гемодіалізу. Пацієнт мусить мати вибір, яким апаратом нирково-замісної терапії користуватись, та які розхідні матеріали отримувати. Тому у відділеннях районних лікарень представники компаній, які працюють на ринку гемодіалізу, мають можливість ставити свої апарати “штучної нирки”. Відділення гемодіалізу у Новояворівській районній лікарні – не виключення”, – зазначив голова Львівської ОДА Олег Синютка під час зустрічі з представниками громадської організації “Асоціація Життя”

Відповідно, керівник області доручив директорові департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Богданові Чечотці у найкоротші терміни забезпечити встановлення у згаданому відділенні апаратів фірми  “Фрезеніус Медикал Кер Україна” та врегулювати питання влаштування системи хімводоочистки.

Крім того, очільник області запропонував протестувальникам запросити незалежну комісію, яка проведе експертизу системи водоочистки компанії  “Б. Браун Медікал Україна”, яку облаштовано у відділенні гемодіалізу у Новояворівській районній лікарні.

 

Фото: foto.rg.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *