Вчора помер перший український паралімпійський чемпіон

|

Вчора, 29 листопада, зазнала непоправної втрати паралімпійська сім’я України: раптово на 52 році життя померла легенда української паралімпійської легкої атлетики Василь Ліщинський. Про це пише прес-служба Національного комітету спорту інвалідів, передає кореспондент Львівського порталу.

medalist1

Незрячий спортсмен-паралімпієць Василь Ліщинський по праву є першопрохідцем української паралімпійської легкої атлетики адже він виборов першу золоту медаль незалежної паралімпійської України, яка була завойована на перших для української держави Паралімпійських іграх 1996 року – власне 24 серпня у День Незалежності України.

Цю медаль спортсмен здобув, вигравши змагання у штовханні ядра. Також він виборов друге місце в метанні диска.

У 2008-му Ліщинський знову став паралімпійським чемпіоном, вигравши змагання з метання диска.