ОСТАННІ НОВИНИ

Під час наступної мобілізації чоловікам не заборонятимуть виїжджати за кордон

|

Заборона виїзду українським чоловікам за кордон, які не досягли 45-ти річного віку під час проведення мобілізації – нісенітниця. Ніяких заборон ніколи не було і з нового року не передбачається. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Державної прикордонної служби України, коментуючи заяви ряду ЗМІ.

19

За словами прикордонників, чутки про перешкоджання виїзду з України із нового року для чоловіків мобілізаційного віку є ніщо інше, як неправдива інформація вкинута для безпідставного сіяння паніки.

«Законодавством України взагалі не передбачена заборона виїзду чоловікам мобілізаційного віку з країни», – наголосили у відомстві.

Раніше Львівський портал повідомляв, що існує єдиний варіант заборони виїзду мобілізованого за кордон,: якщо чоловік не з’явився у військкомат за повісткою, і проти нього порушили кримінальне провадження. Інформація про осіб, яким заборонений виїзд за межі України, вноситься правоохоронними органами у центральну базу даних прикордонників і є конфіденційною.

Як відомо, сьогодні ряд ЗМІ поширив інформацію, що із 1 січня 2016 року чоловікам до 45 років заборонено виїжджати з України через мобілізацію.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...