ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині більшає пропозицій роботи «чоловік на годину»

|

Завдяки інтернету сьогодні працевлаштуватися можна швидко та без зайвих зусиль. Львівський портал проаналізував, яких фахівців шукають роботодавці на Львівщині, і які професії пропонують мешканці області на онлайн-сервісі приватних оголошень OLX.

43

Наразі на сайті оголошень у Львівській області представлено понад 3 500 вакансій та близько 1 000 резюме. У регіоні найпопулярнішими серед роботодавців сферами на сьогодні є: «Роздрібна торгівля/продажі» (623 вакансії), «Будівництво» (440 вакансій) та «Транспорт і логістика» (380 вакансій). Рідше розміщують вакансії у категоріях «Юриспруденція та бухгалтерія» (23 вакансії) та «Культура/мистецтво» (17 вакансій).

Водночас найбільше резюме публікують у розділах «Транспорт і логістика» (155 резюме) та «Будівництво» (127 резюме). Найчастіше користувачі шукають оголошення за запитами: продавець, перукар, дизайнер, водій, репетитор, бармен, бухгалтер. В області найбільшу платню пропонують спеціалістам з нерухомості та продажів (близько 15 000 грн з урахуванням відсотка від продажів).

Реклама партнерів

Дані OLX ілюструють, що все більше львів’ян користуються послугами ресурсу для пошуку роботи, і ця тенденція відповідає загальноукраїнській.

Окрім стандартних оголошень, розміщують і більш цікаві варіанти. Зокрема: робота «чоловіком на годину». Ця послуга стає все більш популярною в Україні, і Львівська область не стала винятком. Якщо ви ділова жінка і вам потрібно полагодити сантехніку, відремонтувати розетку або винести важке сміття, а часу викликати майстрів немає…

Також є пропозиції професійного ревізора, допомоги з виконанням домашнього завдання з дитиною, справжнього фокусника з акторськими здібностями, професійних екскурсоводів та робота за кордоном.

Однак із приводу пошуку роботи у інтернеті та особливо останнього пункту (робота за кордоном – ред.) слід пам’ятати про свою безпеку:

  1. Уважно перевіряйте контактні дані в оголошенні через інтернет або попросіть більше інформації від потенційного роботодавця, якщо пропозиція викликає сумніви. Це дозволить уникнути неприємностей.
  2. Якщо ви шукаєте роботу за кордоном, то будьте особливо уважними. Фірма-посередник повинна мати ліцензію від Державної служби зайнятості України. Крім того, ніхто не має права вимагати з вас грошей за працевлаштування – це стосується лише додаткових витрат.
  3. Не публікуйте і не передавайте через інтернет свої особисті дані (номер паспорта, ідентифікаційний код, номери кредитних карток) – вони необхідні лише у тому випадку, коли ви особисто подаєте заяву щодо працевлаштування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...