ОСТАННІ НОВИНИ

Президенти України і Словенії у Львові: з тероризмом у світі будемо боротися разом

|

Сьогодні, 14 листопада, президент України Петро Порошенко та президент Словенії Борут Пахор виступили у Львові зі спільною заявою щодо подій у Парижі. Про це повідомляє кореспондент Львівського порталу.

порошенко

«Ми із глибоким шоком та сумом сприйняли звістку про серію терористичних нападів, які сталися у Парижі вчора ввечері. Це свідчить про те, що війна проти міжнародного тероризму ще далека від завершення.

Цей ганебний удар у серце Парижа був спрямований не лише на вбивство сотень мирних цивільних та залякування мільйонів європейців, але і на підрив фундаментальних європейських цінностей та багатоетнічного миру.

Реклама партнерів

Хоча епіцентр останнього терористичного нападу знаходиться в Парижі, його відлуння досягло кожного куточка цивілізованого світу. У цей важкий час Україна та Словенія оплакують разом з французьким народом жахливі втрати та висловлюють щиру солідарність з жертвами та їхніми родинами.

Ми переконані, що глобальна спільнота має швидко, рішуче й консолідовано відреагувати на терористичну загрозу міжнародному миру. Слід також надіслати чіткий запобіжний сигнал тим, хто підтримує або в будь-який спосіб заохочує терористичні організації та їхню діяльність. Ми закликаємо лідерів Групи двадцяти (G20) погодити всеохоплюючий план заходів щодо реагування на цей безпековий виклик, що дедалі зростає. Україна та Словенія готові приєднатися до глобальної антитерористичної відсічі.

Організація Об’єднаних Націй має відіграти вирішальну роль у цих зусиллях. У цьому контексті ми наголошуємо на справедливому заклику до схвалення Конвенції ООН щодо запобігання та боротьби з тероризмом та визначення Міжнародного дня вшанування пам’яті жертв терористичних актів.

Час працює проти нас. Будь-які подальші зволікання або неефективні кампанії можуть забагато нам коштувати. Ніхто не може почуватися в безпеці перед тероризмом. Зараз ми як ніколи раніше потребуємо глобальної єдності і консолідації у нашій боротьбі».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...