Спортсмени-інваліди Львівщини вибороли нагороди чемпіонату світу з легкої атлетики

|

Представники “Інваспорту” Львівщини вибороли нагороди чемпіонату світу з легкої атлетики. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

__1446718912_613x477

Успішно завершився чемпіонат світу з легкої атлетики серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату та порушеннями зору для спортсменів зі Львівщини Романа Павлика та Орисі Ільчиної. Зокрема, Роман Павлик виборов чотири медалі – дві срібні (стрибки в довжину та біг на дистанції 200 м) та дві бронзові (біг на дистанції 100 м та 400 м). Орися Ільчина посіла третє місце у метанні диску.

Загалом українські паралімпійці увійшли у п’ятнадцядку найсильніших легкоатлетичних країн світу, ставши 12-ми за кількістю золотих нагород та 6-ми за загальною кількістю медалей. На першому місці чемпіонату світу з легкої атлетики – команда Китаю (85 медалей: 41 золотих, 26 срібних, 18 бронзових), на другому – Росії (69 нагород: 21 золотих, 21 срібних, 24 бронзових), третє місце – в команди США (13 золотих, 16 срібних, 10 бронзових).

У чемпіонаті світу взяли участь 1300 атлетів з 96 країн світу. Український підсумок чемпіонату – 26 медалей та два світові рекорди. Чемпіонат світу 2015 року з легкої атлетики відбувся в Катарі.