ОСТАННІ НОВИНИ

Львів прощається із загиблим на Сході України викладачем Володимиром Трушем

|

Сьогодні, 4 листопада, Львів попрощається з трагічно загиблим на Сході України викладачем Франкового вишу Володимиром Трушем. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

80

Заупокійна Літургія розпочнеться у церкві святої Анни (вулиця Городоцька, 32) об 11.00. Поховають Володимира Труша на Личаківському кладовищі на полі почесних поховань №76.

Піша похоронна процесія пройде від церкви святої Анни до головного корпусу Львівського національного університету імені Івана Франка, де о 15.00 год. відбудеться прощання загиблого Героя України Володимира Труша з Університетом, в якому він навчався і працював.

У зв’язку з проходженням поминальної ходи для вшанування пам’яті бійця Володимира Труша, з 14.00 до 16.00 год. буде ситуативне перекриття руху транспорту за маршрутом: вул. Городоцька, 32 (церква святої Анни) – вул. Б. Лепкого – вул. Листопадового Чину – вул. Університетська – вул. Ю. Словацького – вул. П. Дорошенка – просп. Свободи – пл. Галицька – пл. Соборна – вул. Пекарська – вул. І. Мечникова.

5 листопада поховають ще одного загиблого військового Віталія Кравченка (18 травня 1976 – 31 жовтня 2015). Похорон заступника командира 2 батальйону 53 механізованої бригади Віталія Кравченка відбудеться у Раві-Руській.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *