ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові відкриють виставку, присвячену боротьбі за незалежність

|

У п’ятницю, 30 жовтня, о 15.00 годині у Львівському історичному музеї, який знаходиться на площі Ринок, 6, відбудеться відкриття виставки «Повстання 1863 року за свободу: три народи, одна історія, спільна пам’ять». Про це львівському порталу повідомил у прес-службі Львівської міської ради.

2

Виставка складається з двох експозицій: оригінальних предметів та інших цінностей Січневого Повстання 1863 р. з фондів Львівського історичного музею та мобільної виставки музею «Аушрос» (Литва) «Повстання 1863 року: обличчя, імена, історії», яка була створена до 150 річниці повстання.

За словами організаторів, мета виставки – з допомогою музейних артефактів змінити оцінку наслідків Січневого Повстання 1863 року, актуалізувати значимість спільної боротьби польського, литовського та українського народів за визволення з Російської імперії та за свою незалежність.

Реклама партнерів

У заході візьмуть участь член Сейму Литовської Республіки Арвідас Анушаускас та Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...