ОСТАННІ НОВИНИ

У Самборі за кандидата агітують діти

|

У Самборі Львівської області спостерігачі зафіксували  роздачу агітаційних матеріалів дітьми приблизно 13 – 15 років. Серед матеріалів були газета, листівка та календарик. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Громадянської мережі ОПОРА.

17

Спостерігачу ОПОРИ вдалося поспілкуватися з відповідальним за розповсюдження цих агітматеріалів. Ним виявися кандидат в депутати до Самбірської міської ради 19-річний Олег Липак, висунутий Конгресом Українських Націоналістів. Зі слів Липака, він не вбачає нічого незаконного у роздачі агітаційної продукції дітьми.

18

Заступник керівника КУН Володимир Дублянко, на запитання спостерігача хамовито відповів іншим запитанням – «А що дітям не можна агітувати?». Після цього, він погрожував, що напише на представника ОПОРИ заяву в міліцію і кинув слухавку.

Як відомо відповідно до Закону України «Про місцеві вибори» передвиборча агітація може здійснюватися в будь-яких формах та будь-якими засобами, що не суперечать Конституції та законам України. Стаття 188 Кодексу законів про працю не допускає прийняття на роботу осіб молодше шістнадцяти років. За згодою одного із батьків або особи, що його замінює, можуть, як виняток, прийматись на роботу особи, які досягли п’ятнадцяти років. Волонтерською діяльністю діти від 14 до 18 також можуть займатися лише за згодою батьків (усиновлювачів), а особи до 14 років не можуть бути волонтерами взагалі.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...