ОСТАННІ НОВИНИ

Вигнали керівника Служби автомобільних доріг Львівщини

|

Начальника Служби автомобільних доріг у Львівській області Юрія Лазаренка звільнено із займаної посади. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Департамент розвитку інфраструктури, дорожнього господарства та паливно-енергетичного комплексу ОДА.

35ЛьвіватодЛь

За даними відомства, керівника Служби автомобільних доріг Львівщини звільнено,

за ініціативи Львівської обласної державної адміністрації ще минулого тижня.

Як повідомила заступник голови Львівської ОДА Ірина Гримак, облдержадміністрація впродовж дев’яти місяців зверталася до Укравтодору, Міністерства інфраструктури та прем’єр-міністра України щодо звільнення Юрія Лазаренка.

«Нарешті справа зрушила з місця. Ми неодноразово вказували на те, що у Службі автомобільних доріг Львівщини є грубі порушення, про те, що немає жодної співпраці та ефективного управління в сфері дорожнього господарства, а також йде певний супротив щодо ремонту доріг. І от 30 вересня було видано наказ Укравтодору про звільнення цього керівника. Зараз виконує обов’язки начальника САДу Андрій Окрепкий»,  – зазначила Ірина Гримак.

 

Реклама партнерів

Коментарі

  1. «Центр протидії корупції» та сайт «Наші гроші. Львів» домоглися розірвання угоди на майже 55 млн грн між Службою автомобільних доріг у Львівській області та ТОВ «Балтом Україна».
    Пропозиція цієї фірми була найдорожчою, ще чотири підприємства пропонували виконати ті самі роботи суттєво дешевше. В результаті різниця між найдорожчою та найдешевшою пропозицією склала майже 40 млн грн, але львівські дорожники все ж вибрали ремонтників за 55 млн грн.
    Сьогодні «Центр протидії корупції» відверто називає Окрепкого людиною, яка «підписала схему».

  2. Звільнили , але не посадили , одного злодія і приготовили вакасію для свого нового злодія

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...