ОСТАННІ НОВИНИ

Обрали обличчя львівського підприємництва

|

Сьогодні, 8 жовтня, на «Арені Львів» відбулася церемонія нагородження переможців XVІ  Конкурсу-промоції львівського підприємництва «Обличчя міста 2015» та вручення дипломів та нагород. Про це Львівському порталу повідомили організатори. oblychja_mista

Цьогорічним володарем гран-прі (бронзової статуетки) конкурсу стало ТОВ «Софтсерв».

SoftServe – найбільша українська ІТ-компанія, виробник програмного забезпечення та постачальник послуг з розробки, контролю якості та підтримки інформаційних систем і бізнес-рішень. З 1993 року компанія SoftServe успішно здійснила більш ніж 3500 проектів для понад 150 світових компаній, які працюють для відомих світових брендів США, Канади та Західної Європи. Сьогодні компанія має бізнес-представництва та розробницькі центри у 19 найбільших містах 8- ми країн світу.

Особливістю  цьогорічного конкурсу стало врахування соціальної активності учасників. Так, компанія-переможець на  початку 2014 року компанія створила Благодійний фонд «Відкриті очі», метою якого є втілення соціальних та благодійних проектів. Станом на сьогодні Фонд забезпечив  військових у зоні АТО і у військових шпиталях на суму приблизно 454 тис. доларів та 620 401 грн. Компанія надає спонсорську підтримку Навчально-реабілітаційному Центру «Джерело» та львівським медичним закладам.

Церемонія пройшла в рамках проведення  XV Міжнародного економічного форуму «Україна: інвестиції, бізнес, відповідальність».

Загалом участь у XVІ  конкурсі «Обличчя міста» взяли 33 підприємства та компанії різного профілю, 24 з яких змагалися за перемогу в гран-прі. Крім того, було визначено кращі компанії у 12 номінаціях конкурсу (див. додаток до прес-релізу).

Довідка:

«Обличчя міста» – щорічний конкурс-промоція львівського підприємництва, організований Львівською торгово-промислової палатою та Міською радою  Львова з метою відзначення найуспішніших підприємства Львова.

Нагорода «Обличчя міста» є визнанням і подякою за значний внесок у розвиток міста та призначається у категоріях:«Львів інноваційний», «Львів торговий», «Зелене місто: Львів екологічний», «Скарбниця здоров’я: Львів медичний», «Львів – гурман», «Місто майстрів: Львів промисловий», «У світі грошей: Львів фінансовий», «Львівське дозвілля», «Львів відкритий для світу», «Віртуальний Львів», «До Ваших послуг», «Львів інформаційний».

Конкурс «Обличчя міста» з складається з трьох етапів: прийому заявок, відкритого голосування (яке  є частиною оцінювання переможця гран-прі експертною комісією, до складу якої входять представники Львівської торгово-промислової палати та Міської ради Львова) та урочистого нагородження переможців. До участі у конкурсі допускаються товариства з обмеженою відповідальністю, приватні підприємства та підприємці, ГО та бізнес-асоціації, які працюють у Львові.

 

 

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...