ОСТАННІ НОВИНИ

Волонтери УКУ подарують військовим мобільний пральний комплекс

|

Центр волонтерства УКУ «Волонтерська сотня» зібрав кошти і облаштував мобільний пральний комплекс для Військово-медичного клінічного центру західного регіону (ВМКЦЗР). Урочисте вручення відбудеться завтра об 11.00 год на території вишу по вул. Козельницька, 2 а. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі УКУ.

10_10_08_3_ekumenichnyj_tuzden_VP_DSC_5774 (14)

Спеціалізовану пральну машину відправлять для бійців АТО в складі 66-го виїзного військово-польового госпіталю, який дислокований у Красноармійську.

Даний комплекс – це цілком автономна мобільна пральна машина, яку волонтери УКУ виконали згідно з вимогами ВМКЦЗР. У такій пральній машині можна буде розділити прання для звичайних хворих та хворих з гнійними травмами та інфекційними захворюваннями. Також можна буде сушити одяг. Загалом комплекс складається з 4 пральних машин; 2 машин для сушіння білизни; 2 ємкостей-сховищ для зберігання води, кожна з яких по 500 л; глибинного насосу подачі води для закачування додаткової води в резервуари-сховища; системи фільтрів для ґрунтовної очистки води.

Однією з переваг мобільного прального приладу є можливість використання окрім електромережі, ще й системи автономного живлення завдяки дизельним електрогенератором потужністю 6,4 кВт.

Для облаштування даного приладу Військово-медичний клінічний центр західного регіону передав волонтерам УКУ відповідну техніку – кунг та шасі ЗІЛ-13, на базі якої створено пральну машину.

Загальна вартість мобільного прального комплексу становить 115 тисяч гривень.

Фінансову підтримку проекту надали працівники та студенти УКУ, а також Єпископська Конференція Італії.

Фото: theological.ucu.edu.ua

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...