ОСТАННІ НОВИНИ

МАУ поверне гроші пасажирам, які купили квитки в Росію

|

Найбільший авіаперевізник України авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» ухвалила рішення повернути гроші пасажирам, які купили квитки на рейси в міста Російської Федерації, заплановані на дати після 24 жовтня, у зв’язку з введенням заборони на польоти українських компаній до Росії з 25 жовтня. Про це пише УНІАН з посиланням на корпоративного прес-секретаря МАУ Євгенію Сацьку.

mau

«Компанія проведе повернення вартості перевезення у відповідності з умовами застосування тарифу, якщо заплановане перевезення мало завершитися до 24 жовтня 2015 року включно», Також ми проведемо повне повернення вартості перевезення, незалежно від умов застосування тарифу, включаючи аеропортові, паливні та інші збори, за винятком сервісного збору, якщо перевезення мало початися після 24 жовтня 2015 року» – сказала Сацька.

Також Сацька повідомила, що МАУ поверне вартість так званих “невикористаних ділянок” польоту, якщо перевезення мало завершитися після 24 жовтня, і за запитом пасажира перебронює квитки до/з Росії на більш ранню дату, що передує даті заборони на виконання польотів без додаткового сервісного збору та інших доплат.

«За бажанням пасажира в разі транзитного перевезення з/до РФ через Київ в інші країни МАУ дозволить використання авіаквитка без ділянки Київ – пункт в РФ або у зворотному напрямку», – зазначила Сацька.

Нагадаємо, що сьогодні, 29 вересня, авіакомпанія “Міжнародні авіалінії України” отримала офіційне повідомлення від Федерального агентства повітряного транспорту Російської Федерації (Росавіації) про заборону польотів міста в РФ з 25 жовтня поточного року.

Фото: citydog.by

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...