ОСТАННІ НОВИНИ

Під нововідкритим ТРЦ «Форум» впала стіна

|

У Львові під нововідкритим торгового-розважальним центром «Форум» обвалилась стіна. Про це повідомляє відвідувачка закладу Julianna Humetska у своєму Фейсбук, передає кореспондент Львівського порталу.

41

За словами жінки, стіна обвалилася поряд з перехожими.

“Припаркувалась біля головного входу… (паркінг ще не працює), перше, що кинулось в очі-це стіна, яка була одразу біля входу, перпендикулярно прилегла до нової будівлі, облуплена, сильно зруйнована. Подумала, що могли б або демонтувати, або заштукатурити якось… Але це перші дні, відкриття, все ще зробиться… (не люблю критикувати). Але коли ми вже вийшли з моєю донечкою і рушили в сторону входу – стіна голосно ЗАВАЛИЛАСЬ! Поряд з перехожими, будівельниками, які ще кладуть плитку на тротуарі… Одним словом, добре, що ніхто не постраждав, бо металеві перила, які були на вході (заїзду інвалідів чи візочків дитячих) зруйновані! Розумію, що не все можна встигнути до відкриття, ну але відверто не закінчити будівельні роботи – це серйозна проблема!», – йдеться у повідомленні.

Реклама партнерів

Як відомо 25 вересня, у Львові розпочав роботу ТРЦ «Форум»

Коментарі

  1. Піар Садового перед виборами – відкриття ще повністтю незакінченої будівлі , там ще необхідно виконати багато будівельних робіт і інженерних комунікацій .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...