ОСТАННІ НОВИНИ

У Яворівському районі Львівщини ліквідовують техногенну катастрофу

|

На території промислового підприємства «Екотрансенерго» в районі села Терновиця Яворівського району Львівської області ліквідовують техногенну катастрофу. Це легенда масштабних міжнародних навчань НАТО з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій «Україна – 2015», які тривають на Львівщині. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ДСНС України у Львівській області.

68

Загалом, у міжнародних навчаннях беруть участь більш ніж 1100 учасників із 33 країн, з-поміж яких 30 є країнами членами та партнерами НАТО.

69

В ході навчань практикують процедури і можливості для того, щоб поліпшити здатність країни реагувати на ймовірні катастрофи.

70

 

71

Згідно з тактичним задумом навчань, в одному із населених пунктів Львівської області виникла техногенна катастрофа, де внаслідок вибуху на промисловому підприємстві відбулося руйнування будівель і споруд, ліній електропередач; виникли пожежі в будівлях та прилеглій території.

72

За легендою навчань, існує небезпека швидкого поширення вогню на лісовий масив, на промисловому хімічному майданчику підприємства сталася аварія з витоком аміаку, а під завалами зруйнованої будівлі опинилися люди.

73

Через порушення міжповерхових перекриттів евакуація людей з верхніх поверхів стала можлива лише при застосуванні авіаційної техніки та спеціального обладнання; ситуацію ускладнила дорожньо-транспортна пригода.

74

Операція із ліквідації наслідків «техногенної катастрофи» триває. Рятувальники повинні вжити усіх необхідних заходів аби врятувати людей та ліквідувати небезпечні прояви надзвичайної ситуації: організувати рятувальну операцію, залучити додаткові сили ДСНС та екіпажі зведеного міжнародного аварійно-рятувального загону та розгорнути в районі надзвичайної ситуації пересувний пункт управління та мобільний госпіталь ДСНС України. Роботи тривають у безперервному цілодобовому режимі до повного завершення рятувальної операції.

75

45

46

47

48

49

50

51

52

54

55

56

57

58

59

Фото: ДСНС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *