ОСТАННІ НОВИНИ

У садочках Львівщини для малюків створили 535 додаткових місць

|

У Львівській області для дошкільнят створили 535 додаткових місць. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

p_60405_1_gallerybig

«Загалом в області для дітей дошкільного віку створено 535 додаткових місць. І це ще не все:  до кінця року плануємо відновити ДНЗ у Сколівському районі в селі Труханів на 25 місць, створити 20 навчально-виховних комплексів та відкрити 12 додаткових груп. Так що багато дошкільнят ще цього року зможуть відвідувати садочки», – розповіла начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти департаменту освіти і науки Львівської ОДА Ірина Сислюк.

За словами Ірини Сислюк, ще до початку навчального року відкрито 4 дошкільні навчальні заклади: у Стрийському районі в с.Добряни на 20 місць та в с.Стрілків на 20 місць, у Золочівському районі в с.Червоне на 20 місць та у Миколаївському районі в с.Київець на 25 місць. Шляхом реорганізації загальноосвітніх навчальних закладів створено 8 навчально-виховних комплексів «ЗНЗ-ДНЗ» : у Городоцькому районі – 1, на 20 місць, у Пустомитівському районі – 3, на 60 місць, у Сокальському районі – 1, на 20 місць, у Яворівському районі – 2, на 40 місць.

Реклама партнерів

Окрім того, відкрито 14 додаткових груп: у м.Львові – 8, на 160 місць, у Золочівському районі – 2, на 40 місць, у Пустомитівському районі – 1, на 20 місць, у Старосамбірському районі – 2, на 40 місць, у Турківському районі – 1, на 20 місць.

Фото: mukachevo.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...