ОСТАННІ НОВИНИ

Львівських малюків запрошують в осінній табір «Моя мрія»

|

Громадська організація «Школа Великих українців» запрошує дітей, віком 6-12 років, в осінній табір «Моя мрія». Табір відбуватиметься у Львові на території Стрийського парку в період канікул, з 19 по 30 жовтня 2015 року. Про це Львівському порталу повідомили в прес-службі Львівської міської ради.

9

«В основному, учасниками наших таборів є діти зі Львова та Києва, які перебувають у розвивально-пізнавальній атмосфері протягом двох тижнів. Складаючи кожну нову програму, ставимо собі ціль – дивувати наших дітей знову і знову, оскільки вони приходять до нас з 2013 року. І це для нас найбільша подяка. Гаслом проекту «Моя мрія» є «діти – щасливі, батьки – задоволені!», тому робимо виклики самі собі і маємо мотивацію досягати цілей. Щодо наповнення програми, то вона у нас має кілька напрямів: фізичний, патріотичний, культурний та духовно-моральний. Це ті важливі, на мій погляд, складові, які повинні мати місце в сучасній системі освіти України!», – зазначає керівник проекту Оксана Устрицька.

У програмі осіннього проекту діти також відвідуватимуть басейн.

Довідка

Дитячі табори «Моя мрія» є проектом громадської організації «Школа Великих українців». Учасники проекту – школярі зі Львова та інших міст України, віком 6-12 років.

Мета проекту – створити для дітей шкільного віку активний та пізнавальний відпочинок в час канікул, закласти основи патріотичного виховання дітей, сформувати і розвинути нові навички, сприяти розвиткові особистості та здоров’я.

Фото: camp.shulc.com.ua

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...