ОСТАННІ НОВИНИ

У Лондоні відкрилась фотовиставка, присвячена Україні

|

У британській столиці розпочалася  виставка «Крихка Незалежність», темою якої стала 24-а річниця незалежності України. Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на прес-службу посольства України у Великій Британії.

511772_original

На виставці, яка триватиме до завтра, представлено більше сотні робіт британських та українських фотографів, які відтворюють контраст між безмежною красою української землі, людей і багатовікової культурної спадщини України та військовою агресією Росії проти України.

«Назва виставки символізує, як важко незалежність здобути та як легко можна її втратити. В цей важкий період історії наша незалежність знову під загрозою», – зазначила одна з організаторів виставки Тетяна Вовнянко, яка представляє благодійну організацію «Ukraine Aid».

Фотограф Бен Робінсон, чиї фотографії представлені на виставці, розповідає про те, як британці сприймають ситуацію в Україні: «Я бачу, що інтерес британської аудиторії до України поступово згасає – частково через проблему біженців та мігрантів у Західній Європі і Сполученому Королівстві та через конфлікт в Сирії. Проте, нинішні події в Україні є надзвичайно важливими і значною мірою впливають на Європу та весь світ. Навіть коли ця тема не потрапляє в новини».

Своїми роботами Робінсон прагне показати для британської аудиторії людське обличчя української трагедії.

«Сподіваюся, що мої фотографії допоможуть показати історію переміщених людей, трагедії багатьох українців. Це не громадянська війна, це криза, спровокована ззовні, спровокована тими, хто хоче перемоги поділу та хаосу. Сила, що протидіє цьому по всій Україні – це волонтерський рух в усіх сферах життя – вселяє надію в перемогу», – ділиться своїми враженнями фотограф.

Гості виставки мають нагоду ознайомитися також із фотографіями Сергія Лойка, Тайя Фарукі, Івана Богдана, Івана Кравчишина, Олексія Колобова,  Олександра Харченка, а також фото з фронту, зробленими українськими бійцями. На виставці також представлено експозицію дитячих малюнків “Сучасна Україна очима дітей”.

Фото: Сергея Лойко

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...