«Дніпро» на останніх секундах вириває нічию у протистоянні з «Лаціо»

|

Дніпропетровський «Дніпро» розпочав боротьбу у цьогорічній Лізі Європи з валідольної нічиї з римським «Лаціо» – 1: 1. Від поразки на  «Дніпро Арені» команду Маркевича  врятував Євген Селезньов. Про це інформує кореспондент Львівського порталу.

384716221

Пропустили «дніпряни» наприкінці першого тайму. Після виконання стандарту найспритнішим у штрафному «Дніпра» виявився Мілінковіч-Савіч, який головою розстріляв ворота Дениса Бойка.

Після пропущеного м’яча у обох команд були шанси змінити рахунок на табло. У «Дніпра» свої моменти зокрема не реалізували Матеус та Едмар.

Відігрався «Дніпро» на третій компенсованій арбітром хвилині. Після подачі кутового м’яч потрапив до Андерсона Піко, той відпасував на Лео Матоса, а замкнув трьохходівку ударом головою Євген Селезньов.

Варто також відзначити, що через поведінку фанів у матчі проти  іншої італійської команди «Наполі» сьогоднішній поєдинок «Дніпра» відбувався при пустих трибунах.

В іншому матчі групи Сент-Етьєн і Русенборг також розійшлися миром 2:2