ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові пройде масштабна фітнес-конвенція

|

Потужна спортивна подія – наймасштабніша фітнес-конвенція у західній Україні Lviv Fitness Weekend – відбудеться у Львові 17-18 вересня у приміщенні виставкового центру «Південний-EXPO» (вул. Щирецька, 36). У рамках заходу до Львова з’їдуться провідні тренери з фітнесу та спортивні презентери з Польщі, Литви, Румунії та України. Про це Львівському порталу повідомили організатори.

11855637_800660376698732_590018847743877267_n

Спортивну подію такого рівня Львів прийматиме вперше. Адже на одній площадці зберуться більше тисячі фітнес-тренерів, спортсменів та активних людей, які займаються спортом, дбаючи про свою форму та здоров’я. У режимі нон-стоп одразу на двох сценах провідні українські та європейські фітнес-презентери демонструватимуть найновіші тенденції у світі фітнесу та функціонального тренінгу. Паралельно із цим проходитиме форум фітнес-управлінців та майстер-класи із функціонального тренінгу.

Зокрема, у дводенній програмі конвенції заплановані тренування з таких напрямків:

KANGOO JUMPS та SKY JUMPING

OXYGEN WORKOUT

CROSSFIT

UKRAINIAN STEP

YOGA 23

FIGHT FUNCTIONAL, FIGHT FIT

STEP DANCE, AEROBIC DANCE

TRX тощо.

Вражає і склад фітнес-презентерів – майстрів спорту Міжнародного рівня, переможців Європейських та світових чемпіонатів, які зберуться у Львові у рамках конвенції. Серед презентерів, зокрема:

Pawel Oracz (Польща) – Міжнародний презентер найпрестижнішіх конвенцій (більше 20 країн світу). У 2011 визнаний кращим фітнес презентером Польщі;

Луценко Аніта (Україна) – Майстер спорту і призер чемпіонату Європи зі спортивної аеробіки. Відомий український фітнес-тренер, автор унікальної програми схуднення WOWBODY, тренер телепроекту «Зваженi та щасливі»;

Virgilijus Želvys (Литва) – Міжнародний презентер. Провідний викладач навчального центру Fitness Factory (Литва);

Торохтій Олексій (Україна) – Заслужений майстер спорту, Олімпійський чемпіон з важкої атлетики (Лондон, 2012);

Moshescu Oxana (Romania) – Офіційний тренер Kangoo Jumps Fitness Programs, Міжнародний презентер Swvinn Cycling, C-moves.

Смелкова Ольга (Україна) – Методист тренінгового центру «Академія Фітнеса – Україна» (Київ). Сертифікований спеціаліст ZUMBA. Хореограф- постановник латиноамериканських танцювальних стилів.

Трегубенко Ольга (Україна) – Міжнародний презентер найпрестижнішіх конвенцій (більше 20 країн світу). Сертифікований інструктор IDEA USA. Провідний викладач IFAA. У 2011 визнаний кращим фітнес презентером Польщі.

«Фітнес-конвенція – це знакова подія для Львова, адже вона збере у нашому місті справжніх зірок фітнесу та спорту. Для людей, які люблять спорт, відвідують тренувальні зали або й самі є тренерами – це можливість потренуватись у тих, хто запроваджує найновіші спортивні тенденції і досяг найбільших вершин у цій галузі. Також це чудова нагода для львів’ян обрати той фітнес-напрямок, який максимально відповідатиме бажаному навантаженню та потребам того, хто тренується», – розповідає організатор Lviv Fitness Weekend -2015 Ганна Лащук.

За її словами, фітнес-конвенція стане традиційним заходом для Львова, а наступного року географія презентерів суттєво розшириться.

Детальну інформацію про графіки фітнес-презентацій та умови участі можна дізнатися на сайті заходу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *