ОСТАННІ НОВИНИ

Червоноградські школярі «здали» правоохоронцям «точки», де їм продали алкоголь

|

Під час рейду, проведеного 1 вересня, працівники Червоноградського міськвідділу міліції виявили непоодинокі випадки продажу торговими закладами слабоалкогольних напоїв школярам на неповнолітнім учням коледжів. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ГУМВС України у Львівській області.

діти

Так, на бічних сходах одного із навчальних закладів правоохоронці віднайшли трьох дівчат віком від 11 до 13 років, які розпивали пиво. Діти розповіли, де саме придбали. На продавця цього магазину складено адміністративний протокол за ст.156 ч.2 КУпАП (порушення працівником підприємства (організації) торгівлі або громадського харчування правил торгівлі пивом (крім безалкогольного), алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами).

Згодом працівники міліції зафіксували ще один схожий випадок, але у іншій торговій «точці». Там неповнолітньому продали слабоалкогольний напій «Бірмікс». Особа, яка його реалізувала, теж притягається до адміністративної відповідальності.

Реклама партнерів

Як повідомила в. о. начальника СКМСД Червоноградського МВ майор міліції Ірина Панасюк, низка профілактичних заходів була спрямована на запобігання вчинення неповнолітніми правопорушень. Тому відпрацьовувалися місця звичного скупчення молоді – парки, сквери, території навчальних та спортивних закладів.

Водночас правоохоронці проводили відповідну роботу з власниками та продавцями торговельних підприємств, застерігаючи їх від продажу неповнолітнім алкогольних та тютюнових виробів. За це правопорушення законом передбачений штраф на суму від 6800 гривень та позбавлення ліцензії на торгівлю.

Нагадаємо, що народний депутат Ігор Васюник неодноразово звертався до міліції з вимогою посилити контроль за продажем алкоголю.

Фото: соціальні мережі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.