ОСТАННІ НОВИНИ

Львівську «Країну мрій» запалять Скрипка, ТНМК і Тартак

|

У Львові 10-11 жовтня проходитиме фестиваль «Країна Мрій». Мистецьке дійство відбудеться на свято Покрови просто неба – в Музеї народної архітектури та побуту «Шевченківський гай». Про це Львівському порталу повідомили в прес-службі міської ради.

фестиваль

Під час фестивалю на співочому полі виступатимуть Олег Скрипка, ТАРТАК, ТНМК, Веселі Вуйки,  ROCK-H, Гич Оркестр, Флайза, КораЛЛі, АтмАсфера, Піккардійська Терція. Окрім цього, діятимуть літературна сцена, кримська галявина, алея майстрів, алея кобзарів та козацька галявина.

«Наш фестиваль вирізняється не лише музичним дійством, але й ярмарковим розмаїттям. Це – алея народних ремісників, книжковий ярмарок, автентичні майстер-класи, де у живому часі виробляють неймовірні витвори людської фантазії, виставка народного малярства, дитяча галявина, етнічні кухні тощо», – зазначають організатори.

«Країна Мрій» – найбільший в Україні та найвідоміший у світі український фестиваль, де збуваються мрії та дива. Керманичем та ідейним натхненником фестивалю є музикант і громадський діяч Олег Скрипка. 12 років зусиллям організаторів фестивалю та волонтерів, ніби на неймовірному 3-Д принтері, на наших очах формується українська самобутність, карбуються нові грані відомих артистів та запалюються нові яскраві зірки.

«Плекаємо українську культуру. Робимо її актуальною і модною в Україні та світі», – закликають організатори фестивалю.

Фото: ca1m.sumno.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.