ОСТАННІ НОВИНИ

Жадан допоможе львів’янам збирати україномовні книги для Донбасу

|

У рамках «Форуму видавців у Львові» збиратимуть україномовну літературу для оновлення бібліотек Донбасу. Про це Львівському порталу повідомили організатори заходу.

форум

Інтелектуально-просвітницький проект «Відкрий Українське» продовжує свою діяльність та безстрокову акцію по збору книжок для бібліотек Донбасу. Проект, що діє уже понад рік, допоміг оновити бібліотечні фонди українськими книгами в Димитрові, Слов’янську, Дружківці, Краматорську, Маріуполі та Добропіллі. Особливим досягненням для координаторів стали півтори тонни книг, що були відправлені у місто Сєверодонецьк. На черзі – Старобільськ та Лисичанськ.

10 – 12 вересня «Відкрий Українське» з метою збору книг приєднається до Форуму Видавців у Львові – наймасштабнішої літературної події року. У рамках Форуму Видавців «Відкрий Українське» збиратиме україномовну літературу для оновлення бібліотечний полиць м. Старобільська. Допомагатимуть у цьому сучасні українські поети та літератори, які говоритимуть про пошук української ідентичності та важливість власне україномовної літератури. Зокрема, до проекту приєднається Сергій Жадан, адже зібрана література попрямує на його маленьку Батьківщину – Старобільськ.

Реклама партнерів

Фото: focus.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.