ОСТАННІ НОВИНИ

У суботу «Ніч у Львові» відкриє нові місця

|

В суботню ніч, 5 вересня, свої двері відкриють місця, де проводяться кращі події традиційного проекту «Ніч у Львові». Такий захід організатори вирішили провести в рамках кампанії «Культурне місто» та під час Конгресу культури Східного Партнерства, який за декілька днів вперше відбудеться у нашому місті. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

ніч

«Найкращі події Ночі у Львові організовуємо під час Конгресу культури Східного Партнерства, який проходитиме у нашому місті. Відтак, храми, музеї та інші локації будуть відкриті для безкоштовного відвідування вночі», – зазначила Христина Мартиняк, куратор проекту «Ніч у Львові».

«Культура у широкому сенсі є основою усіх цивілізаційних процесів. Культурне місто – проект, який об’єднав зусилля львів’ян з метою створення якісного культурного продукту у місті. Творчі вечори, концерти, екскурсії, літературні читання, мистецькі майстер-класи, лекції – долучитись може кожен творчий та активний мешканець міста»,- Юлія Хомчин, співорганізатор Конгресу культури Східного Партнерства у Львові

Реклама партнерів

У волонтерів можна буде отримати усю необхідну інформацію. Вхід на усі події «Ночі у Львові» – безкоштовний.

Нагадаємо, що з 4 по 6 вересня Львів вперше прийматиме Конгрес культури Східного Партнерства — масштабну міжнародну подію, учасниками якої стануть понад п’ятсот культурних діячів з 19 країн світу. Конгрес відбудеться у Львівському національному університеті ім. Івана Франка. Тема Конгресу – «Місія Культури в умовах криз».

Фото: md-eksperiment.org

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.