ОСТАННІ НОВИНИ

Фінішує дитячий веломарафон «Діти за мир та євроінтеграцію України»

|

Сьогодні, 30 серпня, на Львівщині фінішує дитячий веломарафон «Діти за мир та євроінтеграцію України» (Україна – Польща). Юні велосипедисти завершать свою подорож у місті Белз, де візьмуть участь в Європейських Днях Добросусідства «Белз – Корчмин, Україна – Польща». Про це Львівському порталу повідомили організатори заходу.

34

Як відомо подорож з українського містечка Соснівка до польського містечка Освенцім 10 велосипедистів ( 8 дітей і 2 дорослих) розпочали 7 серпня. За 24 дні діти подолали 1245 км на двоколісних. В Освенцімі діти відвідали всесвітньо відомий музей «Аушвіц-Біркенау», який є символом війни, а у м. Затор – найбільше у Польщі дитяче розважальне містечко – символ миру і щасливого дитинства.

35

Реклама партнерів

Як розповів керівник проекту, Президент БФ «Еко-милосердя» Павло Савчук, найцікавішими етапами веломарафону були Сянок, Ясло, Новий Сонч, Рабка Здруй, Затор, Освенцім, Велічка, Неполоміце, Щуцін, Люблін.

36

«В Освенцімі діти відвідали музей «Аушвіц-Біркенау», де знищили майже півтора мільйона невинних людей у роки Другої світової війни, а в Заторі учасники марафону взяли участь в святі землеробів. На маршруті діти познайомилися з багатьма іншими пам’ятками історії та культури. Але найбільш дітям, мабуть, запам’ятається день проведений у розважальному містечку «Енерджіландія», що в м. Затор», – розповів Павло Савчук.

Метою заходу була не лише пропаганда здорового способу життя, але й привернення увагу української та європейської громадськості до процесу європейської інтеграції України та необхідності миру для Європи. Організатором дитячого вело марафону є Благодійний Фонд «Еко-милосердя» за підтримки Сокальської районної ради.

Про свої враження від трьох тижнів проведених у сусідній європейській країні діти розповідатимуть під час урочистого фінішу веломарафону у місті Белз, близько 15.00.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.