ОСТАННІ НОВИНИ

Український фантастичний трилер «Загублене місто» готується до кінопрем’єри

|

Український фантастичний трилер «Загублене місто» спробує скласти конкуренцію голлівудським блокбастерам на великих екранах. Головна українська кінопрем’єра осені відбудеться 1 жовтня. Про це Львівському порталу повідомила PR-директор стрічки Катерина Панкова.

46

Ключові ролі у фільмі Віталія Потруха виконали актор театру та кіно і радіоведучий Андрій Джеджула, талановита актриса Ірина Новак і народний артист України Сергій Романюк.

«Стрічка розповідає про паралельні світи. Результатом невдалого експерименту стала техногенна катастрофа, наслідки якої лишаються невивченими. У зоні відчуження з’являються лише мародери. Звичайні люди в цій місцевості дивним чином зникають. Головні герої картини – мрійливий мародер, жінка, що втратила сім’ю та засуджений суспільством науковець. Волею обставин вони опиняються у незвичайному місті з власними законами. Чи можна втекти від долі? Що робити, коли твій світ змінився назавжди?», – йдеться у повідомленні.

Варто додати, що усі актори, задіяні у фільмі «Загублене місто», українські. Дмитро Лінартович, головний актор фільму  «Той, хто пройшов крізь Вогонь», та Костянтин Лінартович, що зіграв Богдарна Хмельницького у фільмі «Гетьман» (2015), тут виконали ролі другого плану. Також у фільмі знімалися провідні актори театру і кіно Валерій Легін, Євген Капорін та інші.

Картина створена кіностудією художніх фільмів ім. О.Довженка за підтримки Державного агентства з питань кіно. На момент зйомок, бюджет фільму складав 6 млн. грн.

Зйомки фантастичного трилеру проходили поблизу Чорнобильської зони у місті Славутич та на закинутих промислових зонах і шахтах Західної України.

Фільм «Загублене місто» покажуть у 22 містах України: Києві, Одесі, Дніпропетровську, Харкові, Львові, Житомирі, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Ужгороді, Тернополі, Запоріжжі, Каховці, Херсоні, Дніпродзержинську, Нікополі, Лубнах, Макарові, Хмельницькому, Чернігові, Вінниці та Черкасах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *