ОСТАННІ НОВИНИ

Порошенко зобов’язав влаштувати достойне святкування Дня захисника

|

Петро Порошенко підписав Указ «Про відзначення у 2015 році Дня захисника України».  Про це Львівському порталу повідомили в прес-службі президента України.

порох

Заходи спрямовані на належне вшанування бойового подвигу та самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню Українському народу, посилення суспільної уваги та турботи про захисників рідної землі, збереження та розвитку національних військових традицій.

Кабінету Міністрів доручили утворити у двотижневий строк Організаційний комітет із підготовки та відзначення у 2015 році Дня захисника України. Уряд має забезпечити проведення у Києві та інших населених пунктах України урочистостей, зокрема за участі керівництва держави та органів місцевого самоврядування, військовослужбовців, учасників Революції гідності, представників духовенства, української діаспори і дипломатичного корпусу.

Реклама партнерів

Також Указом пропонують звернутися до релігійних організацій із пропозицією провести 14 жовтня 2015 року панахиди за загиблими та молебні за захисників України.

Обласній, Київській міській державним адміністраціям доручили розробити у місячний строк регіональні плани заходів, а Міністерству освіти і науки разом із представниками громадськості – провести у вересні – жовтні Всеукраїнську молодіжну та дитячу акцію «Напиши листа захиснику України».

Міністерство внутрішніх справ, Служба безпеки України та державні адміністрації мають забезпечити громадській порядок та безпеку громадян під час проведення масових заходів з нагоди Дня захисника України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.