ОСТАННІ НОВИНИ

Львівські підприємці бігтимуть міні-марафон

|

У Стрийському парку, 5 вересня, відбудеться Перший львівський біговий міні-марафон для підприємців Львівщини. Захід відбуватиметься за ініціативи ГО «Клуб Ділових Людей» та спортивного клубу «Ультра». Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛМР.

біг magmens.com

Підприємці бігтимуть 4,2 км, чим сприятимуть популяризації бігової культури України. Інша мета бігового марафону – благодійна. Кожен учасник зможе зробити символічний внесок для розвитку соціального розвиткового проекту «Квиток до успіху».

«У Клубі Ділових Людей від дня заснування пройшло більше 10 000 заходів різного характеру – від «Рецептів успіху» до семінарів та майстер-класів, але щоб біговий марафон… Такого ще не було. Тож львівські підприємці мають унікальну можливість взяти участь у події Клубу історичного значення», – відзначила керівник Львівської філії Клубу Ділових Людей Оксана Кулеба.

Реклама партнерів

У Клубі Ділових Людей біговим міні-марафоном анонсують масштабний щорічний «Інтелектуальний марафон» – проект, який складається із 42-х заходів з обміну досвідом, навчання та налагодження контактів. Заходи триватимуть з 10 вересня до 28 жовтня і призначені для власників, керівників та менеджерів бізнесу у Львові та за межами міста.

Реєстрація та біговий марафон вже відкрита. Зареєструватися можна тут.

Фото: magmens.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.