ОСТАННІ НОВИНИ

Дітей-біженців розтанцюють під час перформансу у Львові

|

На сцені Першого українського театру для дітей та юнацтва 30 серпня о 19 годині відбудеться танцювальний перформанс «В очікуванні невідомого» за участю танцюристів з України, Молдови, Грузії та з дітьми з грузинського табору для біженців. Про це Львівському порталу повідомили в прес-службі міської ради.

georgia

Проект «В очікуванні невідомого» – це танцювальний перформенс, який відбувається під керівництвом шведського хореографа Бенно Воорхам у співпраці з відомими танцюристами з України, Молдови та Грузії та з дітьми з табору для біженців (місто Тцеровані, Грузія).

Метою проекту є залучення дітей-біженців до театрального мистецтва, розкриття перед ними виразних можливостей людського тіла в контексті сучасної хореографії, та висвітлення проблем сімей біженців за допомогою театральних методик.

Соціальний проект «В очікуванні невідомого» триватиме з 30 серпня по 13 вересня 2015 року у восьми містах західної та центральної України, а також у Молдові. Проект в першу чергу розрахований для дітей та сімей, які були вимушені залишити свої домівки та переїхати із зони конфлікту, а також буде цікавий кожному пересічному громадянину України за рахунок інноваційної постановки та сценічної взаємодії професійних танцюристів та дітей.

Додамо, що вхід на захід буде безкоштовним.

Фото: ЛМР

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...