ОСТАННІ НОВИНИ

Львів’яни викурювали російський банк

|

Львів’яни пікетували російський «ВіЕС Банк» біля Цитаделі. Активісти принесли під стіни банку шини, а також запалили фаєри. Про це у коментарі Львівському порталу повідомив громадський активіст, координатор Економічного бойкотного руху Олег Радик.

20

За його словами, в акції взяло участь близько 80 активістів.  Львів’яни принесли з собою шини та запалили димові шашки.

13

Він додав, що делегація пікетників пішла на перемовини з представництвом банку. За словами активіста, мова йтиме насамперед про зміну їхньої кредитної політики. Втім, Олег Радик має сумнів, що ці переговори дадуть хоча б якийсь позитивний результат.

14

«Я переконаний, що російський бізнес треба забрати геть з України, зокрема зі Львова», – наголосив Олег Радик.

21

Додамо, що в пікеті взяли участь ГО «Економічний бойкотний рух»,  ГО «Кредитний майдан», ГО «Рабів до раю не пускають», ГО «Розвиток громади», ГО «Самооборона Львівського Євромайдану» та інші активісти.

22

Фото: Олег Радик

Реклама партнерів
Загрузка...

Коментарі

  1. Нехай ті “проплачені” активісти краще їдуть в АТО! А наші міліардери Українці створюють робочі місця а не виводять активи за кордон. Слава Україні!

  2. А скільки грошей заплатив пан Ломакович?
    Ви подумали про людей що там працюють, чи їх з Москалії привезли працювати?
    Чи їм держава допоможе, чи гнила влада? Чомусь в голову приходить думка, що все почалось як у Ломаки почали забирати за борги майно. Чого раніше ви невиходили на боротьбу з москальскими банками?
    Вигнали зека, виженемо гнилу владу.
    Слава Україні!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...