ОСТАННІ НОВИНИ

Місцевій владі передадуть містобудівні повноваження

|

Віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко на засіданні Уряду у середу, 19 серпня, заявив, що  з 1 вересня цього року місцевому самоврядуванню передаються повноваження Державної архітектурно-будівельної інспекції. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Віце-прем’єр-міністра України.

зубко

За словами міністра, Мінрегіон розробив та виніс на розгляд уряду сім постанов.

Основними перевагами пакету постанов Кабінету міністрів, на думку Зубка, є  зменшення корупції, збільшення повноважень місцевої влади, можливість будувати швидше та дешевше.

Реклама партнерів

«Ми передаємо на місця реєстрацію декларацій, контроль за будівництвом, відповідальність перед громадою, вплив на містобудівну ситуацію та накладення штрафів. З прийняттям цього рішення буде скорочено дистанцію для прийняття рішень. У будівництві це дуже важливо, бо скорочення дистанції – це скорочення термінів. А це означає можливість залучення кредитних ресурсів, а також дає можливість здешевити квадратні метри промислового чи житлового будівництва», – сказав Геннадій Зубко.

За його словами, відтепер все надаватиметься на місці і місцеві чиновники вже не зможуть розповідати, що з Києва їм не дають дозволів та погоджень.

«Крім того, цим рішенням ми зробимо крок до зниження корупційних ризиків  за рахунок скасування централізованого прийняття рішень. Запровадження посади головного інспектора будівельного нагляду державної архітектурно-будівельної інспекції означає постійний нагляд за діями місцевих посадовців», – додав Геннадій Зубко.

Віце-прем’єр-міністр України наголосив, що це рішення надзвичайно важливе з огляду на формування об’єднаних громад, які повинні ефективно виконувати функції перед своїми мешканцями.

Фото: mignews.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...