«Карпати» в столиці не витримали тиску чемпіонів

|

У матчі п’ятого туру чемпіонату України «Динамо» розгромило львівські “Карпати”. Поєдинок на НСК «Олімпійський» і завершився з рахунком 3: 0 на користь команди Сергія Реброва, яка здобула п’ять перемог у п’яти матчах сезону.

101916

Відкрив рахунок на 22-й хвилині Мігель Велозу: португальський півзахисник прямим ударом зі штрафного відправив м’яч у “дев’ятку” воріт Романа Мисака. На 53-й хвилині Андрія Ярмоленка скористався помилкою суперника, перехопив м’яч, пройшов до лінії штрафного і пробив точно в кут – 2: 0. Крапку в матчі поставив Жуніор Мораес, який пробив головою після подачі Ярмоленка.

Після цього матчу в активі «Динамо» стало 15 очок – кияни одноосібні лідери Прем’єр-ліги. Відрив від “Шахтаря” тепер – п’ять очок. У «Карпат» залишилося 9 очок (третє місце).