ОСТАННІ НОВИНИ

Одна з найбільших бібліотек України відкриє свої двері для львів’ян

|

У неділю, 23 та у вівторок, 25 серпня , з 11.00 до 15.00 год. Львів’ян та гостей міста запрошують  відвідати державну скарбницю унікальних рукописних і друкованих пам’яток української та світової книжкової культури –– Львівську національну наукову бібліотеку України ім. В. Стефаника. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

бібліотека

Будівля Бібліотеки бере початок у 1632 році, перебудова будівлі під бібліотеку розпочалась в 1817 році. Сьогодні у Бібліотеці зберігається близько 8 мільйонів одиниць фонду, зокрема найбагатша у світі збірка україніки –– це книги XVIII-поч. ХХ ст. та українська й іншомовна періодика ХІХ-поч. ХХ ст.; унікальні колекції стародруків, палеотипів та картографії XVI-XVIII ст. Унікальні колекції та збірки Бібліотеки зараховано до наукових об’єктів, що становлять національне надбання.

У Бібліотеці функціонує 13 читальних залів: загальних, галузевих і спеціалізованих, розташованих безпосередньо у відділах, в яких одночасно може працювати 500 користувачів. Вони, як i фонди, розташованi в 11-ти рiзних спорудах Львова, які є пам’ятками архітектури XVII-поч. ХХ ст.

Реклама партнерів

Фото: grim.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.