ОСТАННІ НОВИНИ

Завтра стартує фестиваль «Музика в старому Львові»

|

У п’ятницю, 14 серпня, відбудеться відкриття масштабної культурної події серпня – II міжнародного фестивалю «Музика в старому Львові». Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

muzyka v staromu lvovi

Перший захід фестивалю «Музика в старому Львові» приурочений унікальній даті – 330-річчю трьох видатних композиторів доби бароко – Йоганну Себастьяну Баху, Георгу Фрідріху Генделю та Доменіко Скарлатті. Концерт триватиме півтори години.

«Центральним епізодом програми буде легендарна жартівлива «Кавова кантата» Й. С. Баха, навколо якої і розгортатиметься вся програма. Твір прозвучить українською мовою і матиме не тільки концертну, а й сценічну постановку, з натяком на сюжетну лінію», – розповідає керівник проекту, клавесиністка, Народна артистка України Наталія Свириденко.

Реклама партнерів

Окрім того, у програмі першого дня фестивалю – Концерт для клавесина соло і арія Ксеркса з опери «Ксеркс» Георга Фрідріха Генделя та дві сонати і два канцони для сопрано й клавесину, «Бранденбурзький концерт» у версії для струнного квартету й клавесину Доменніко Скарлатті.

Серед виконавців концерту – викладачі і студенти Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка: Наталія Свириденко (керівник проекту, клавесин), Оксана Петрикова (сопрано), Олександра Нікіфорова (сопрано), Віктор Тетеря (тенор), Владислав Федоров (баритон), Євген Васюков (бас) та малий склад Академічного камерного оркестру «Віртуози Львова».

Відкриття фестивалю відбудеться о 16:00 у Палаці Потоцьких (вул. Коперника, 15).

Детальніша інформація за телефоном: Ольга Максим’як, відділ реклами та маркетингу Львівської філармонії, 098 130 10 61.

Фото: ЛМР

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.