ОСТАННІ НОВИНИ

Незабаром Росія перестане гріти Україну

|

Україна відмовиться від електроенергії з Російської Федерації після відновлення своїх потужностей. Про це сьогодні заявив міністр енергетики і вугільної промисловості України Володимир Демчишин під час прийому громадян, передає Еспресо.TV із посиланням на прес-службу відомства.

tktrnhbrf

“Завдяки підписаній з РФ прямий угоді було використано імпортну електроенергію для забезпечення потреб українських споживачів. Контракт спрацював саме так, як і планувалося – як страховка у випадку форс-мажору, і імпорт буде припинено, як тільки ми відновимо власні потужності”, – повідомив Демчишин.

Він зазначив, що літні місяці цього року призвели до найбільшого з часу проходження опалювального сезону навантаження на електроенергетику країни.

Реклама партнерів

Серед факторів, які викликали кризу в українській енергетиці, він назвав зупинку деяких блоків ТЕС, ремонт обладнання, брак вугілля (антрациту) і загострення обстрілу об’єктів інфраструктури, які розташовані поруч з зоною АТО, низьке виробництво на гідроелектростанціях у зв’язку з низьким рівнем води.

Міністр також додав, що група фахівців уже відправилась на приватні ТЕС, які зупинили блоки, щоб з’ясувати, наскільки виправданим є проведення позапланових ремонтів.

Також міністерство веде роз’яснювальну роботу з компанією ДТЕК, переконуючи більш рівномірно забезпечувати їхні станції вугіллям.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.