ОСТАННІ НОВИНИ

У Берегово безкоштовно купають воїнів АТО

|

У Берегово для всіх військовослужбовців, які пройшли через АТО відкрито безкоштовний вхід до термальних джерел. Про це Львівському порталу повідомили у Західному регіональному медіа-центрі Міністерства оборони України.

36

За словами генерального директора рекреаційно-спортивної бази «Закарпаття» Миколи Тимчака, в Україні мають дбати про своїх захисників.

«Наші мужні воїни захищають нас, а ми в свою чергу маємо дбати про них. Тому і постановили, що вхід для бійців, які пройшли крізь пекло війни, до нашого термального басейну є безкоштовним», – повідомив він.

Потрібно зауважити, що для бійців, які отримали поранення чи травми під час захисту Батьківщини від російської агресії чи аби який подарунок. Адже термальні джерела цієї бази є унікальними і мають сильний лікувальний ефект. Згідно висновків Одеського науково-дослідного інституту куртології басейн для плавання рекреаційно-спортивної бази «Закарпаття» з термальною кременистою азотно-вугликисною хлоридно-натрієвою водою високої мінералізації рекомендована у лікуванні наслідків травматичного пошкодження кісток, м’язів та сухожиль, захворювань хребта, різноманітних захворювань органів руху, варикозного розширення вен, початкових проявів захворювань судин та кінцівок, гіпертонічних хвороб.

Крім цього, термальні джерела допомагають лікувати захворювання нервової системи, урологічні хвороби, а також допомагають у лікуванні судин, дихальних шляхів, обміну речовин, тощо.

В світі ж всього три аналоги джерела, яке діє на цій базі. Це зокрема Вайракейське, що знаходиться у Новій Зеландії, Кризу Вік, що в Ісландії, та гарячій пляж на острові Кунашир.

До послуг бійців відвідувачів великий басейн на 50 метрів, з місцем для людей, які або не вміють, або не можуть плавати. Та два малих басейни для дітей і людей з обмеженими фізичними можливостями.

На жаль база не може надати безкоштовне житло, для бійців, однак робить все можливе, щоб ті, хто приїхав на лікування після бойових дій отримали його на найвищому рівні.

Отже всім воїнам, які отримали поранення та травми під час АТО потрібно мати з собою документ, що засвідчує їх АТОшний статус. Звертатись можна за адресою Закарпатська область, місто Берегове, вулиця Коріятовича 1, або за телефонами (03141) 2-31-81, (03141) 2-21-03, 0501386133.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...