ОСТАННІ НОВИНИ

Львів’яни масово розмітають квитки на концерт бунтаря Макаревича

|

Із 3 серпня у мережі квиткових касах «От-От» стартував продаж квитків на концерт легендарного рокера та бунтаря Андрія Макаревича. За  тиждень продажу львів’яни викупили понад 500 квитків. Про це Львівському порталу повідомили організатори заходу.

41

«В перший день продажу було продано майже чверть квитків, станом на сьогодні львів’яни купили та забронювали понад 50% квитків. Давно не пригадую такого ажіотажу», – зазначив директор компанії «ДікАрт» Андрій Сидор .

Засновник та лідер групи «Машина Времени» Андрій Макаревич представить львів’янам свій новий проект «Ідиш-Джаз». По-новому забуті єврейські шлягери першої половини ХХ століття, а також відомі пісні Макаревича різних років прозвучать на сцені Львівської оперивже 8 листопада о 18.00.

Реклама партнерів

Гості концерту почують найпопулярніші пісні на ідиш, російській та англійській мовах, а також старі хіти та улюблені пісні у виконанні Андрія Макаревича у супроводі геніальних джазових музикантів.

Під час роботи над проектом Андрій Макаревич, фактично вперше за роки своєї музичної кар’єри в серйоз звертається до єврейської музичної теми та до мови ідиш. Як говорить сам музикант, його надихнула музична культура євреїв у еміграції, тих, хто виїхав на початку XX ст за океан, в США.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.